MUKS Widzew łódź

Nieudana wyprawa do Kątów Wrocławskich

20 mar 2023 | 08:14

... tym razem przyszła porażka

Kolejne spotkanie wyjazdowe w wykonaniu naszego seniorskiego zespołu. Tym razem rozegrane zostało w Kątach Wrocławskich, a przeciwnikiem było Dijo Maximus Kąty Wrocławskie.
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - GROT Widzew Łódź 74:55 (19:22, 12:9, 22:13, 21:11). Punkty dla Widzewa: Gzinka 18, Gortat 11, Kudelska 10, Janicka 8, Bandoch 6, Józefowicz 2, Bołbot, Kurzawska, Miazek i Pawlak po 0.
Nasze przeciwniczki podeszły do tego meczu mocno skoncentrowane i zmobilizowane. Zapewniły sobie awans do ósemki i przed fazą play-off dążą by zająć jak najwyższe miejsce. Widzew postraszył swoje rywalki. Na przerwę, obydwa zespoły schodziły do szatni po wyrównanej grze, przy wyniku remisowym. W drugiej połowie rywalki postawiły na swoim, systematycznie powiększały przewagę i zwyciężyły.
Widzew w ostatniej kolejce na pożegnanie z kibicami rozegra domowy mecz z Contimax MOSiR Bochnia.
Początek meczu niedziela 26 marca godz. 18:00 Hala Parkowa.
Dziękujemy za emocje i czekamy na jeszcze! GRATULUJEMY!