Sponsorzy główni:
MUKS Widzew łódź

Bilety na mecze MUKS Widzew Łódź dostępne również przez internet

13 paź 2023 | 19:10

Na tydzień przed startem nowego sezonu Widzew Kosz ma niespodziankę dla kibiców - nowy system biletowy Stellis One, który udostępni kibicom zakup biletów online. Dostawcą jest firma Stellis, partner technologiczny klubu. Bilety na mecze Widzewianek można już kupić pod adresem https://bilety.widzewkosz.pl/

Platforma biletowa Widzew MUKS Koszykówka jest zbudowana na innowacyjnym i nowoczesnym systemie Stellis One, który jest zaprojektowany specjalnie dla organizacji sportowych. Produkt umożliwia wygodne i efektywne zarządzanie procesem sprzedaży biletów, zapewniając niezrównaną kontrolę i doskonałe doświadczenie zarówno dla kibiców, jak i personelu. Bilety będą dystrybuowane online i offline, w kasie przed meczem, jak w poprzednich latach. 

Cieszę się, że już możemy dalej wspierać Widzewianki - klub z naszego miasta w jego drodze do cyfryzacji. - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

Stellis jest partnerem MUKSu już drugi rok. Celem tego wdrożenia jest podniesienie jakości systemu sprzedaży biletów, ułatwienie dostępu do biletów dla kibiców. Każde z wdrożonych narzędzi ma pomóc zbliżyć kibiców Widzewianek do swojego Klubu oraz ułatwić korzystanie z kluczowych usług elektronicznych. 
 

***
Opis platformy Stellis One
Platforma Stellis One stawia kibica w centrum zainteresowania. Dzięki unifikacji systemów IT funkcjonujących w klubach, a także oparciu dostępu do różnego rodzaju usług oferowanych przez ligę i kluby na jednym, unikalnym koncie użytkownika, pozwala na budowanie bazy danych. Platforma może pełnić funkcję znakomitego narzędzia analitycznego, marketingowego i sprzedażowego. Wdrożenie platformy Stellis One w kilkunastu klubach Orlen Superligi zostało nagrodzone przez jury SBP w kategorii “Transformacja Cyfrowa” 
w 2023 roku.

***
Opis firmy Stellis
Stellis działa w branży sport-tech. Celem firmy jest zrewolucjonizowanie rynku technologii sportowej. Misją firmy jest projektowanie, budowanie i tworzenie wiodących na świecie technologii, produktów i usług dla wszystkich organizacji sportowych, aby wszyscy kibice mogli cieszyć się tym samym profesjonalnym doświadczeniem cyfrowym. 

Zespół posiada 15-letnie doświadczenie w branży technologicznej i sportowej. W skład Stellis wchodzą menedżerowie, konsultanci, byli sportowcy, którzy mogą się pochwalić pracą dla marek takich jak UEFA, UEFA EURO 2020, Orlen Superliga, Fortuna 1. Liga, Widzew Łódź, Ruch Chorzów, PGE Skra Bełchatów, IHF (International Handball Federation), ZPRP (Związek Piłki Ręcznej w Polsce), SHF (Svenska Handbollsförbundet), BWF (Badminton World Federation) i innych.